https://www.levenhuk.com/Levenhuk.com/dealers/ourban/Christmas08.png

Levenhuk, mikroskoplar, teleskoplar, dürbünler, monoküler, spot lambaları ve aksesuarları gibi optik cihaz ve aletlerin önemli bir Amerikan üreticisidir. Çekici ve kullanıcı dostu teleskoplar, mikroskoplar, dürbünler ve bilim kitleri de dahil olmak üzere, Levenhuk LabZZ markası altındaki çocuklar için optik üretmek için özel dikkat gösterilmektedir. Şirketin merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde (Tampa), Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avrupa’da on bir satış ve dağıtım şubesi ve Çin’de üretim tesisleri bulunmaktadır..

Levenhuk, 2002 başından itibaren başta Kanada ve Orta ve Doğu Avrupa olmak üzere, daha geniş fırsatlar sunan ABD dışındaki yetersiz pazarlar üzerine yoğunlaştı. Levenhuk’un temel amacı, bu bölgelerdeki yüksek optik ürünlerin tanıtımını sağlamaktı; çünkü piyasadaki mevcut ürünlerin çoğu için arz ve maliyet duyarlılığı yetersizdi. Levenhuk, her müşteriye optiği uygun fiyatlı hale getirme hedefine sahip yeni bir ürün yelpazesiyle pazar alanına girme fırsatı buldu. Bu adım üzerine kurulan başarı, CEE’deki en büyük pazar payı ile şirketin optik pazarında saygın bir lider olmasını sağladı.

Halen Levenhuk’un ABD, Kanada ve Avrupa’da doğrudan varlığı ve geniş bayi ağı var. Levenhuk ekipmanı, yetkili bayilerimiz aracılığıyla Hindistan ve Malezya’da da mevcuttur. Şirketin gelecekteki büyüme ve genişleme planları arasında, bölgesel şubelerin açılması ve Güney Amerika’da bir dağıtım ağı oluşturulması ve Avrupa’da daha da yaygınlaşması yer alıyor.

https://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.com/dealers/ourban/58.jpghttps://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.com/dealers/ourban/k504.pnghttps://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.com/dealers/ourban/s5.pnghttps://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.com/dealers/ourban/437.pnghttps://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.com/dealers/ourban/56.jpghttps://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.com/dealers/ourban/55.jpghttps://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.com/dealers/ourban/222.pnghttps://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.com/dealers/ourban/33.jpghttps://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.cz/dealers/ourban/28.jpghttps://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.com/dealers/ourban/34.jpghttps://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.com/dealers/ourban/s5.pnghttps://cdn.levenhuk.com/Levenhuk.cz/dealers/ourban/350.png

Ürünler

İlk günden itibaren firmamız özen ve yaratıcılıkla ürün tasarımına yaklaşmıştır. Mikroskoplar, teleskoplar ve teleskoplar ve mikroskoplar pazarında ödül kazanan bir tasarımcı dürbünü de üretiyoruz. Levenhuk ayrıca, kullanıma hazır mikroskop lamı, yıldız şemaları, optik için aksesuar temizleme ve doğal bilimlerdeki eğitim materyalleri de sunmaktadır.

Levenhuk ürünlerinin tümü aksesuar hariç olmak üzere ömür boyu garanti kapsamındadır.

Neden Levenhuk ürünlerini alıyorsunuz?

  • Yüksek kaliteli mikroskoplar, teleskoplar, dürbünler ve aksesuarlar geniş bir yelpazeye sahibiz.
  • Üreticinin fiyatlarını biz ücretlendiriyoruz. Gerçek bir üretici değil, bir bayi olarak, fiyatlarımızı makul olarak tutuyoruz, gizli bir komisyonumuz yok. Ve yine de ürünlerimizin yüksek kalitesini koruyoruz.
  • İhtiyaçlarınıza ve bütçenize mükemmel bir ürün seçerken profesyonel yardım sunuyoruz.
  • Derhal teslim ediyoruz. Satın alınan öğelerinizi almak için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.
  • Ürünlerimizin yanında duruyoruz. Levenhuk teleskopları, mikroskoplar, dürbünler, spot lambaları, dijital kameralar ve büyüteçler ömür boyu garanti eder ve aksesuarlar altı ay garanti kapsamındadır.

 

https://cdn.levenhuk.com/images/design/eu/lvh_atom+rainbow_banners_EN.png

Yeni ürün geliştirme ve kalite güvencesi

Yenilikçi Levenhuk şirketi 2010 – 2011’de piyasaya tasarım mikroskop serisi getirdi ve benzersiz bir Levenhuk Strike teleskop serisi geliştirdi.

2012 yılında şirket, devrim niteliğinde yeni bir optik ekipman serisi başlattı – Levenhuk Ra. Seriler, profesyonellerin ve deneyimli amatör gökbilimcilerin taleplerini karşılayan yüksek kaliteli aletleri içeriyor.

Levenhuk şirketi 2013’te kompakt ve taşınabilir bir Levenhuk DTX USB dijital mikroskop serisini 2013 yılında piyasaya sürdü.

Levenhuk ürünlerinin ömür boyu garantisi 2013 yılında da piyasaya sürülmüştür. Bu, Levenhuk optik ekipmanının yüksek kalite ve güvenilirliğini göstermektedir.

2014 yılının başında Levenhuk Strike PLUS ve Levenhuk Skyline teleskop serilerine yepyeni modeller eklendi. 2014 sonbaharında altı yeni dürbün, Levenhuk Karma ve Levenhuk Sherman’ın yanı sıra yeni bir dürbün, Levenhuk Atom ve canlı renkli orijinal Levenhuk Gökkuşağı dürbünün duyurusu damgasını vurdu.

2015 yılı yeni bir Levenhuk Wise PLUS monoculars serisinin ve yeni Levenhuk Blaze PLUS spotting scopes serisinin lansmanı ile başlamıştır.

Şubat 2016’da popüler Levenhuk Gökkuşağı Mikroskopları yenilendi ve iyileştirildi. Geliştirilmiş mikroskop ailesi şimdi dört parlak seriyi içeriyor: 2L, 2L PLUS, 50L, 50L PLUS.

Haziran 2016’da Levenhuk LabZZ serisinde çocuklar için özel olarak tasarlanan ilk ürünler piyasaya çıktı. Levenhuk, Levenhuk LabZZ M101 mikroskop serisinin yanı sıra Levenhuk LabZZ MT2 Mikroskop ve Teleskop Kitinden üç model tanıttı.

Levenhuk LabZZ Mikroskoplar, Levenhuk LabZZ T Teleskoplar, Levenhuk LabZZ MTB3 Optik Seti ve çocuklara yönelik ek keşif araçları – özel böcek kutusu ve kompakt dürbün – hepsi oldu. Müşterilere açıktır.

Ekim 2016’da Levenhuk dört profesyonel laboratuvar mikroskoptan oluşan yeni Levenhuk 700 mikroskop serisini piyasaya sürdü. Değişik türde sekiz büyüteç – büyüteç bardak, baş boyun büyüteci – içeren Levenhuk Zeno Vizor serisi de o ay tanıtıldı.

Fikri Mülkiyet Beyanı

Bu web sitesinde yer alan tüm materyaller (resimler, metinler ve HTML kodu dahil olmak üzere) telif hakları kanunları ile korunmaktadır ve önceden yazılı izni olmaksızın çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, dağıtılamaz, iletilemez, gösterilmeyecek, yayınlanmayacak veya başka şekilde herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır. Levenhuk, Inc. Herhangi bir materyali atıfta bulunmak, yalnızca orijinal materyali referans alarak izin verilir. İnternet yayınları etkin bir bağlantı içermelidir.

Levenhuk Sanat, Levenhuk Astro, Levenhuk Atom, Levenhuk Bino, Levenhuk Bino PLUS, Levenhuk Bino Ultra, Levenhuk Blaze, Levenhuk Blaze (Levenhuk Blaze, Levenhuk Blaze, Levenhuk Blaze) dahil tüm ticari markalar PLUS, Levenhuk Broadway, Levenhuk DTX, Levenhuk Enerji, Levenhuk Enerji PLUS, Levenhuk Karma, Levenhuk Karma PLUS, Levenhuk Karzı PRO, Levenhuk LabZZ, Levenhuk Monaco, Levenhuk Ra, Levenhuk Gökkuşağı, Levenhuk Sherman, Levenhuk Sherman PLUS, Levenhuk Sherman PRO, Levenhuk Skyline, Levenhuk Skyline PLUS, Levenhuk Skyline PRO, Levenhuk SkyMatic, Levenhuk SkyMatic PRO, Levenhuk Strike NG, Levenhuk Strike PLUS, Levenhuk Strike PRO, Levenhuk Vegas, Levenhuk Wise, Levenhuk Wise PLUS, Levenhuk Zeno, Levenhuk Zeno Vizor, Levenhuk Zongo) ve Diğer fikri mülkiyet hakları Levenhuk’un mülkiyetindedir ve açık yazılı izni olmaksızın kullanılamaz.

Bu web sitesinde adı geçen diğer ticari markalar ve ticari isimler, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

https://cdn.levenhuk.com/images/products/large/0/LVH-microscopes-Rainbow-2L-PLUS.jpghttps://cdn.levenhuk.com/images/products/large/0/LVH-LabZZ-M101-all.jpg

Facebook
Facebook
Google+
http://fekahobi.com/levenhuk
Twitter
YOUTUBE
Instagram